economist

Power Insurance Broker recruteaza economist

dezvoltare_powerholding.ro_79V9
Actualizat la: 2012-05-28
Valabil pana la: 2012-05-31

Compania Power Insurance Broker Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Descrierea postului:

Responsabilitatile postului vor fi:

- inregistrarea incasarilor si platilor din extrasele de cont si registru de casa
- inregistrarea facturilor de furnizori si de comisioane pentru colaboratori
- inregistrarea impozitului retinut la sursa pentru mandatari persoane fizice
- efectuarea de punctaje cu colaboratorii/asistentii in brokeraj
- analiza balanta analitica clienti si furnizori

Cerinte:

- studii superioare : Finante/Contabilitate/Economie
- minimum 2 ani de experienta profesionala in asigurari, pe un post similar
- cunostine de operare calculator (MS Office, Internet)
- competentele de operare in programul Mentor constituie un avantaj
- persoana dinamica, organizata, atenta la detalii si orientata pe rezultate

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii care ofera un mediu de lucru profesionist;
- Reale oportunitati de instruire profesionala
- Pachet salarial motivant

Descrierea firmei:

POWER INSURANCE BROKER - broker de top in domeniul asigurarilor din Romania, se mandreste cu o echipa tanara, dinamica, formata din profesionisti in domeniu. Daca iti doresti sa faci cariera intr-un mediu in care viziunea, etica, excelenta si responsabilitatea sunt valori esentiale ale organizatiei, te asteptam sa aplici pentru acest job!

Tel: 0241-558.141; 0341-177.277
Fax: 0341-177.377
recrutare@powerholding.ro , office@powerholding.ro

Job Urgent