Inspector Daune - Inginer auto

Avus recruteaza Inspector Daune - Inginer auto

avus_yopmail.com_RNM7
Actualizat la: 2012-04-10
Valabil pana la: 2012-10-31

Compania Avus Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level

Descrierea Postului:
- Activitati de constatare si evaluare daune;
- Indeplinirea activitatilor legate de deschiderea si gestionarea dosarelor de dauna;
- Corespondenta interna si externa.

Program de Lucru:
- Full Time.

Cerinte:
- Studii superioare (Autovehicule Rutiere);
- Cunostinte operare PC (Excel, Word, Power Point);
- Doua limbi straine, scris si vorbit foarte bine (limba germana constituie un avantaj);
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitate de asimilare de noi cunostinte;
- Cunostinte utilizare sisteme de calcul si evaluare daune;
- Permis de conducere categoria B, cu vechime de minim 1 an.

Beneficii:
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Conditii deosebite de munca;
- Mediu de lucru intr-o companie de nivel european;
- Pachet salarial motivant.