Inspector daune - Domeniul Non-Auto

Omniasig recruteaza Inspector daune - Domeniul Non-Auto

omniasig_yopmail.com_7shw
Actualizat la: 2017-05-16
Valabil pana la: 2017-05-31

Compania Omniasig Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Principalele responsabilitati:
- Verificarea dosarelor de dauna si evaluarea daunelor;
- Instrumentarea dosarelor de dauna si plata despagubirilor cuvenite.
Cerinte:
- Studii superioare finalizate (preferabil in domeniul economic, financiar, constructii, autovehicule rutiere, masini si utilaje agricole, utilaje de constructii);
- Experienta in sectorul banci/asigurari/constructii - constituie un avantaj;
- Cunostinte de legislatie in domeniul asigurarilor - constituie un avantaj;
- Cunostinte utilizare calculator – MS Office;
- Cunostinte limba engleza - constituie un avantaj;
- Permis de conducere - constituie un avantaj.

Aptitudini:

- Abilitati de comunicare interpersonala;
- Capacitate de analiza si sinteza, acuratete in gandire;
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati de negociere;
- Integritate, responsabilitate, seriozitate, corectitudine.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@omniasig.ro.

Job Urgent