Inspector daune (Bucuresti)

ASIROM V.I.G. S.A recruteaza Inspector daune (Bucuresti)

asirom_yopmail.com_9guy
Actualizat la: 2017-04-04
Valabil pana la: 2017-04-30

Compania ASIROM V.I.G. S.A Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati principale:
- Gestioneaza si lichideaza dosarele de daune ce i-au fost repartizate, in limitele de competenta si in conformitate cu prevederile legale, regulamentele si procedurile interne;
- Solutioneaza corect si la timp dosarele de dauna, reclamatiile sau raportarile si analizele repartizate.

Cerinte specifice:
- Studii superioare tehnice (preferabil in specializarile: autovehicule rutiere, constructii);
- Experienta intr-o pozitie similara – minim 1 an;
- Cunostinte de legislatie in domeniul asigurarilor;
- Limba engleza;
- Limba germana (pentru daune externe);
- Foarte bune abilitati de analiza si sinteza, de relationare si de comunicare;
- Integritate si buna reputatie.

Oferta ASIROM:
- Pachet salarial motivational corespunzator responsabilitatilor si pozitiei;
- Beneficii corespunzatoare conform regulilor interne;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si a grupului;
- Mediu de lucru competitiv, dinamic si profesionist.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa lucrezi intr-un mediu competitiv, cu oportunitati de dezvoltare la nivel national si international, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa recrutare@asirom.ro, mentionand pozitia pentru care ai aplicat.

Job Urgent