Director/ Manager Vanzari (Dambovita, Salaj, Valcea)

ASIROM V.I.G. S.A recruteaza Director/ Manager Vanzari (Dambovita, Salaj, Valcea)

asirom_yopmail.com_9guy
Actualizat la: 2017-03-06
Valabil pana la: 2017-03-31

Compania ASIROM V.I.G. S.A Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati principale:
- Organizarea activitatilor, dezvoltarea echipei de vanzari prin identificarea de noi talente;
- Livrarea rezultatelor asteptate in conformitate cu obiectivele companiei;
- Construirea unor relatii de lunga durata cu clientii;
- Dezvoltarea si punerea in aplicare a planurilor strategice;
- Promovarea pe piata asigurarilor a unei imagini favorabile a companiei, prin profesionalism in activitatea desfasurata.

Cerinte specifice:
- Gandire strategica si spirit antreprenorial;
- Entuziasm in abordarea sarcinilor, etica si profesionalism, integritate si buna reputatie;
- Abilitati exceptionale de comunicare, negociere si leadership;
- Experienta manageriala in activitatea de vanzari;
- Capacitate de a motiva echipa si a promova un mediu de lucru colaborativ;
- Orientare spre client, initiativa si atitudine proactiva;
- Studii universitare;
- Cunosterea limbii engleze (cel putin nivel mediu);
- Bune cunostinte de utilizare PC (MS Office).

Oferta ASIROM:
- Pachet salarial motivational corespunzator responsabilitatilor si pozitiei;
- Beneficii corespunzatoare conform regulilor interne;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si al grupului;
- Mediu de lucru competitiv, dinamic si profesionist.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa lucrezi intr-un mediu competitiv, cu oportunitati de dezvoltare la nivel national si international, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa recrutare@asirom.ro, mentionand pozitia pentru care ai aplicat.