Unit Manager (toate judetele)

ASIROM V.I.G. S.A recruteaza Unit Manager (toate judetele)

asirom_yopmail.com_9guy
Actualizat la: 2017-03-06
Valabil pana la: 2017-03-31

Compania ASIROM V.I.G. S.A Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati principale:
- Dezvolta permanent echipa de agenti persoane fizice din subordine, prin recrutarea si dezvoltarea de noi colaboratori;
- Dezvolta portofoliul de asigurari prin implicarea membrilor echipei, dar si prin dezvoltarea portofoliului propriu de asigurari, prin promovarea produselor si serviciilor oferite de ASIROM;
- Planifica si organizeaza activitatea profesionala a echipei din subordine in vederea implementarii strategiei de vanzari si marketing a companiei;
- Coordoneaza si monitorizeaza activitatea de vanzari la nivelul echipei de agenti persoane fizice din subordine astfel incat sa atinga obiectivele de vanzari, atat ale echipei, cat si cele personale;
- Propune solutii pentru imbunatatirea procesului de ofertare si vanzare cu scopul atingerii si depasirii obiectivelor asumate.

Cerinte specifice:
- Studii superioare;
- Abilitati de planificare, coordonare si comunicare;
- Experienta minim 2 ani intr-o companie de asigurari (experienta in management constituie avantaj);
- Abilitati de recrutare si formare necesare dezvoltatii propriei echipe de vanzari;
- Spirit antreprenorial;
- Incredere in sine, proactivitate, tenacitate, perseverenta si ambitie;
- Cunostinte operare PC (pachet MS Office);
- Integritate si buna reputatie.

Oferta ASIROM:
- Pachet salarial motivational corespunzator responsabilitatilor si pozitiei;
- Beneficii corespunzatoare conform regulilor interne;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si al grupului;
- Mediu de lucru competitiv, dinamic si profesionist.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa lucrezi intr-un mediu competitiv, cu oportunitati de dezvoltare la nivel national si international, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresa recrutare@asirom.ro, mentionand pozitia pentru care ai aplicat.