Director Agentie (Bucuresti; Cluj-Napoca) - Codul postului: DA

Fabrica de Asigurari recruteaza Director Agentie (Bucuresti; Cluj-Napoca) - Codul postului: DA

fabrica_yopmail.com_9guu
Actualizat la: 2017-03-06
Valabil pana la: 2017-03-31

Compania Fabrica de Asigurari Nivel cariera Peste 3 Ani Exp
Limbi straine

Cerinte si responsabilitati:
- Experienta minim 7 ani in sectorul asigurarilor (vanzari);
- Experienta minim 5 ani pe o pozitie de management;
- Studii superioare finalizate;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte Microsoft Office;
- Permis categoria B;
- Coordoneaza si implementeaza strategia de vanzare in zona alocata;
- Planifica, monitorizeaza si coordoneaza indeplinirea obiectivelor stabilite pentru vanzari;
- Stabileste obiectivele si planul de actiune pentru dezvoltarea portofoliului de asigurari si pentru echilibrarea structurii acestuia la nivelul agentiei (zonei);
- Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti;
- Raspunde de indeplinirea indicatorilor financiari luati in calculul centrului de profit, reprezentand bugetul de venituri si cheltuieli a agentiei;
- Identifica nevoile de recrutare si participa la selectia, integrarea si dezvoltarea echipei de vanzari din aria coordonata.

Oferim:
- Contract individual de munca;
- Sistem de comisionare avantajos;
- Bonusuri semnificative;
- Alte beneficii material;
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie moderna, flexibila si dinamica, cu un mediu de lucru profesionist, adaptata la realitatile pietei de asigurari din Romania;
- Program intens de instruire profesionala;
- Activitati multiple extra-profesionale (sportive, socio-culturale).

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre, asteptam CV-ul tau, mentionand codul postului si localitatea pentru care vrei sa aplici, folosind urmatoarea adresa: office@fabricadeasigurari.ro.

Job Urgent