Specialist Suport Retea (Bucuresti) - Codul postului: SSR

Fabrica de Asigurari recruteaza Specialist Suport Retea (Bucuresti) - Codul postului: SSR

fabrica_yopmail.com_9guu
Actualizat la: 2017-03-06
Valabil pana la: 2017-03-31

Compania Fabrica de Asigurari Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Cerinte si responsabilitati:
- Studii superioare finalizate (de preferat studii economice);
- Cunostinte Microsoft Office: Word, Excel;
- Experienta minim de 5 ani in asigurari / suport vanzari
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Abilitati de organizare a timpului, sarcinilor, activitatilor zilnice;
- Spirit de echipa, perseverenta, proactivitate si orientare spre rezultate;
- Capacitatea de a lucra sub presiunea unor termene stricte;
- Gestionarea si alocarea de usere, in sistem;
- Suport pentru asistentii in brokeraj in raport cu asiguratorii;
- Mentine relatia cu dezvoltatorul platformei IT;
- Asigura suport departamentului financiar privind relatia cu structurile de vanzari si cu principalii furnizori de servicii;
- Ofera suport departamentului financiar privind relatia si fluxul de lucru cu asiguratorii;
- Alte responsabilitati administrative de back-office.

Oferim:
- Contract individual de munca;
- Parte variabila;
- Alte beneficii materiale;
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie moderna, flexibila si dinamica, cu un mediu de lucru profesionist, adaptata la realitatile pietei de asigurari din Romania;
- Program intens de instruire profesionala;
- Activitati multiple extra-profesionale (sportive, socio-culturale).

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre, asteptam CV-ul tau, mentionand codul postului si localitatea pentru care vrei sa aplici, folosind urmatoarea adresa: office@fabricadeasigurari.ro.

Job Urgent