Specialist Sisteme Asigurari (Inspector Asigurari) (Bucuresti) - Codul postului: SSA

Fabrica de Asigurari recruteaza Specialist Sisteme Asigurari (Inspector Asigurari) (Bucuresti) - Codul postului: SSA

fabrica_yopmail.com_9guu
Actualizat la: 2017-03-06
Valabil pana la: 2017-03-31

Compania Fabrica de Asigurari Nivel cariera Peste 3 Ani Exp
Limbi straine

Necesarul: 2 posturi.

Cerinte si responsabilitati:
- Studii superioare/medii;
- Cunostinte bune Microsoft Office;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Experienta minim 3 ani in domeniul asigurarilor;
- Detinerea unui portofoliu de clienti;
- Dezvoltarea si administrarea propriului portofoliului de clienti;
- Prospectarea continua a pietei locale si identificarea de noi clienti;
- Intelegerea nevoilor clientilor si consilierea lor in alegerea produselor de asigurare potrivite;
- Formarea si coordonarea propriei echipe de agenti de asigurare.

Oferim:
- Contract individual de munca;
- Sistem de comisionare avantajos;
- Bonusuri semnificative;
- Alte beneficii materiale;
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie moderna, flexibila si dinamica, cu un mediu de lucru profesionist, adaptata la realitatile pietei de asigurari din Romania;
- Program intens de instruire profesionala;
- Posibilitatea dezvoltarii antreprenoriale cu furnizarea de servicii conexe asigurarilor;
- Activitati multiple extraprofesionale.

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre, asteptam CV-ul tau, mentionand codul postului si localitatea pentru care vrei sa aplici, folosind urmatoarea adresa: office@fabricadeasigurari.ro.

Job Urgent