Inspector asigurari

Uniqa recruteaza Inspector asigurari

uniqa_yopmail.com_PDYU
Actualizat la: 2016-11-15
Valabil pana la: 2016-12-31

Compania Uniqa Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Locatie:
- Alba-Iulia, Alexandria, Calarasi, Drobeta-Turnu Severin, Focsani, Giurgiu, Piatra Neamt, Satu Mare, Slatina, Tulcea, Arad, Bacau, Baia Mare, Bistrita, Botosani, Braila, Bucuresti, Cluj, Constanta, Craiova, Deva, Galati, Miercurea Ciuc, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Resita, Sfantu Gheorghe, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Mures, Timisoara, Vaslui, Zalau.

Cerinte:
- Studii superioare/medii;
- Cunostinte bune Microsoft Office;
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Experienta in domeniul vanzarilor minim 2 ani (experienta in domeniul asigurarilor si detinerea unui portofoliu de clienti constituie avantaj).

Responsabilitati:
- Promovarea produselor de asigurari UNIQA pe piata locala;
- Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti;
- Prospectarea continua a pietei locale si identificarea de noi clienti;
- Coordonarea activitatii de vanzare a politelor de asigurare;
- Intelegerea nevoilor clientilor si consilierea lor in alegerea produselor de asigurare potrivite;
- Formarea si coordonarea echipei de agenti de asigurare.

Beneficii:
- Contract individual de munca + bonusuri semnificative + sistem de comisionare foarte avantajos;
- Posibilitate de dezvoltare intr-o companie moderna cu un mediu de lucru profesionist;
- Traininguri de specialitate.

Daca vrei sa fii noul nostru coleg, aplica si tu pentru un job la UNIQA Asigurari! Asteptam CV-ul tau la adresa recrutare@uniqa.ro.

Job Urgent