Referent de specialitate administrare contracte - asigurari de viata

Uniqa recruteaza Referent de specialitate administrare contracte - asigurari de viata

uniqa_yopmail.com_PDYU
Actualizat la: 2016-08-01
Valabil pana la: 2016-08-31

Compania Uniqa Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Locatie:
- Bucuresti.

Cerinte:
- Administrarea portofoliului de asigurari de viata;
- Procesarea modificarilor tehnice si non-tehnice ale politelor de asigurare de viata;
- Emiterea politelor de asigurare de viata si transmiterea lor catre agenti/clienti;
- Procesarea fisierelor cu plati si a fisierelor de direct debit;
- Mentinerea unei permanente relatii apropiate cu clientii;
- Participarea la implementarea unor produse definite impreuna cu echipa;
- Arhivarea politelor de viata.

Responsabilitati:
- Studii superioare finalizate;
- Experienta profesionala: minim 3 ani in domeniul asigurarilor;
- Bune cunostinte Microsoft Office si alte programe IT;
- Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- Bune abilitati analitice si tehnice.

Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa de e-mail recrutare@uniqa.ro.