Manager Vanzari (Calarasi, Teleorman)

ASIROM V.I.G. S.A recruteaza Manager Vanzari (Calarasi, Teleorman)

asirom_yopmail.com_9guy
Actualizat la: 2016-07-20
Valabil pana la: 2016-08-31

Compania ASIROM V.I.G. S.A Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati principale:
- Implementeaza strategia de vanzari si toate instrumentele de vanzare furnizate de companie la nivelul judetului;
- Organizeaza, coordoneaza, monitorizeaza, evalueaza si este responsabil de activitatea de vanzari la nivelul judetului, atat cantitativ, cat si calitativ, promovand produsele si serviciile oferite de ASIROM, in concordanta cu strategia de vanzari a companiei;
- Dezvolta portofoliul de asigurari prin implicarea tuturor canalelor de vanzare din subordine;
- Dezvolta echipa de vanzari prin identificarea de noi talente;
- Construieste relatii de lunga durata cu clientii.

Oferta ASIROM:
- Pachet salarial corespunzator pozitiei;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei si a grupului;
- Echipa competitiva, dinamica si profesionista.

Profilul tau:
- Detii experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- Abordezi sarcinile cu entuziasm si actionezi intr-un mod etic si profesional;
- Orientat catre obtinerea rezultatelor si concentrat pe atingerea obiectivelor;
- Detii abilitati exceptionale de comunicare;
- Detii cunostinte de legislatie in domeniul asigurarilor;
- Studii universitare si cursuri de specializare in domeniu;
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office);
- Limba engleza.

Pentru pozitii manageriale:
- Gandire strategica si spirit inovator;
- Abilitati exceptionale de leadership.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica si sa lucrezi intr-un mediu competitiv, cu oportunitati de dezvoltare la nivel national si international, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la adresarecrutare@asirom.ro, mentionand pozitia pentru care ai aplicat.

Job Urgent