Inspector Asigurari

GARANTA Asigurari recruteaza Inspector Asigurari

garanta_yopmail.com_3r5u
Actualizat la: 2016-04-05
Valabil pana la: 2016-05-31

Compania GARANTA Asigurari Nivel cariera Entry-Level

in cadrul Garanta Special Sales Team.

Descrierea postului:
- Promovarea si vanzarea produselor de asigurare din portofoliul companiei: life si non-life, individuale si de grup;
- Dezvoltarea, gestionarea si fidelizarea portofoliului de asigurati;
- Acordarea de servicii post-vanzare clientilor, pe tot parcursul colaborarii cu acestia;
- Dezvoltarea unei echipe de intermediari (agenti si/ sau brokeri), pentru maximizarea rezultatelor obtinute.

Cerinte:
- Experienta in domeniul asigurarilor de minim 3 ani;
- Studii superioare finalizate;
- Atitudine pro-activa, perseverenta, orientare spre rezultate;
- Bune abilitati de comunicare, inter-relationare si negociere;
- Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
- Rezidenta in Reprezentanta pentru care se opteaza.

Beneficii:
- Contract individual de munca;
- Pachet de beneficii motivant: salariu fix + bonusuri raportate la performanta;
- Alte avantaje, printre care: bonuri de masa, abonament medical etc.;
- Program de dezvoltare profesionala.

Asteptam Cv-urile dvs. pe adresa de email: resurseumane@garanta.ro. Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.