Back Office & Customer Service Assistant - Departamentul de Asigurari

Stellarre recruteaza Back Office & Customer Service Assistant - Departamentul de Asigurari

stellarre2_yopmail.com_5szd
Actualizat la: 2016-04-05
Valabil pana la: 2016-05-31

Compania Stellarre Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Domeniu:
- Asigurari.

Responsabilitati:
- Ofera suport retelei de vanzari in obtinerea ofertelor;
- Mentine relatia cu reprezentantii companiilor de asigurari;
- Supravegheaza activitatea asistentilor in brokeraj;
- Verifica platile agentilor;
- Administreaza useri in sistem.

Cerinte:
- Persoana ordonata, responsabila, punctuala;
- Detinerea unui Cod RAF;
- Cunostinte operare calculator (MS Word, MS Excel, Outlook);
- Cunostinte operare portal brokeri ASIGURAM.RO.

Se ofera:
- Salariu motivant;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii internationale.

Asteptam CV-urile dumneavoastra, insotite de o scrisoare de intentie, la adresa de e-mail hr@stellar-re.com.