Director Dezvoltare

CERTASIG recruteaza Director Dezvoltare

certasig_yopmail.com_yran
Actualizat la: 2016-02-02
Valabil pana la: 2016-02-10

Compania CERTASIG Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

In prezent, recrutam Director Dezvoltare pentru zonele:
- Constanta - Tulcea - Braila - Galati
- Timis - Arad - Hunedoara -Caras Severin

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului existent de brokeri;
- Implicarea activa in organizarea actiunilor desfasurate la nivelul zonei alocate;
- Realizarea, impreuna cu echipa, a obiectivelor de vanzari.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Minimum 3 ani experienta in asigurari;
- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu;
- Cunostinte de operare pe calculator (Ms Office, aplicatii specifice) - nivel mediu;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Domiciliul candidatului sa fie in zona pentru care aplica;
- Permis de conducere.

Abilitati:

- Abilitati de comunicare si relationare excelente;
- Capacitate de invatare si adaptare la schimbare;
- Abilitati de negociere;
- Capacitatea de a lucra sub presiune si in conditii de stres;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Orientare catre rezultate si catre client.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.

Data limita de depunere a candidaturilor este 10.02.2016. CV-urile vor fi trimise pe adresa hr@certasig.ro.

Job Urgent