Manager echipa de vanzari

Anonim recruteaza Manager echipa de vanzari

anonim_yopmail.com_GPU5
Actualizat la: 2016-01-05
Valabil pana la: 2016-01-31

Compania Anonim Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Locatii:
- Sibiu, Targu Mures, Piatra Neamt, Alba Iulia, Zalau, Roman, Timisoara, Deva, Bucuresti.

Obiectivul principal este dezvoltarea, implementarea si monitorizarea strategiei de vanzari credite de consum, la nivelul echipei coordonate.

Beneficii:
- Contract de munca cu salariu fix si parte variabila din comisioane;
- Bonuri de masa;
- Telefon de serviciu.

Responsabilitati:
- Urmareste formarea si dezvoltarea echipei, precum si profitabilitatea centrului de vanzari coordonat in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
- Asigura dezvoltarea aptitudinilor si abilitatilor membrilor din echipa coordonata, prin livrarea de pregatire specifica si utilizeaza tehnici de motivare pentru acestia, constant pe parcursul activitatii;
- Organizeaza si evalueaza activitatea agentilor din subordine;
- Asigura coordonarea echipei in vederea vanzarii tuturor produselor de creditare din portofoliu.

Cerinte:
- Studii superioare finalizate;
- Minim 3 ani experienta:
          o in domeniul vanzarilor;
          o in coordonarea unei echipe;

Cunostinte:
- Despre dezvoltarea si gestionarea structurilor de vanzari;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Operare PC (Microsoft Office).

Abilitati si competente:
- Planificare si organizare;
- Negociere si vanzare;
- Orientare catre rezultate;
- Comunicare;
- Leadership.

Va rugam sa trimiteti CV-urile dumneavoastra la adresa de e-mail angajare@mxp.ro. Doar persoanele selectionate vor fi contactate pentru un interviu.