Subscriitor senior

PORSCHE Asigurari recruteaza Subscriitor senior

porsche_yopmail.com_KZ5H
Actualizat la: 2015-12-15
Valabil pana la: 2016-01-31

Compania PORSCHE Asigurari Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate;
- Minim 3 ani experienta in asigurari;
- Cunostinte avansate de Microsoft Excel;
- Fire analitica;
- Capacitate de coordonare proiecte;
- Structurat in prezentarea ideilor;
- Organizat in desfasurarea muncii.

Descrierea postului:
- Responsabil cu activitatea de subscriere in cadrul PORSCHE Asigurari (focus pe Casco);
- Dezvoltare de produse noi;
- Dezvoltare aplicatii IT;
- Imbunatatire procese interne de lucru;
- Dezvoltare de proceduri si actualizarea celor existente, cu scopul de a reflecta procesele interne;
- Data quality;
- Urmarire indicatori de performanta specifici activitatii.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV, insotit de o scrisoare de motivatie, ambele in limba engleza, pe adresa de e-mail: emilia.nicolescu@porschebank.ro.