Specialist sistem asigurari

PORSCHE Asigurari recruteaza Specialist sistem asigurari

porsche_yopmail.com_KZ5H
Actualizat la: 2015-12-15
Valabil pana la: 2016-01-31

Compania PORSCHE Asigurari Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Candidatul ideal:
- Studii superioare;
- Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara, in asigurari auto;
- Limba engleza;
- Capacitate de analiza, independenta in luarea deciziilor in aria proprie de activitate;
- Abilitati de organizare si coordonare proiecte.

Descrierea postului:
- Cresterea portofoliului de clienti/ asigurari;
- Dezvoltarea de produse noi de asigurare si implementarea lor in sistemele informatice;
- Ofertare clienti corporate si acordare suport pe parcursul derularii contractelor;
- Administrare conturi clienti corporate cu diferite tipuri de polite (Casco, RCA, property, raspunderi);
- Project management pentru diverse proiecte derulate in zona de asigurari.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV, insotit de o scrisoare de motivatie, ambele in limba engleza, pe adresa de e-mail: emilia.nicolescu@porschebank.ro.