Broker in asigurari/ Team Leader

Raiffeisen recruteaza Broker in asigurari/ Team Leader

raiffeisen_yopmail.com_tfhk
Actualizat la: 2015-03-31
Valabil pana la: 2015-04-30

Compania Raiffeisen Nivel cariera Peste 3 Ani Exp
Limbi straine

Principale responsabilitati:
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti;
- Prospectarea si identificarea de noi clienti;
- Coordonarea si motivarea echipei in vederea atingerii target-ului.

Cerinte:
- Experienta in asigurari generale - minim 5 ani;
- Studii superioare;
- Abilitati de prezentare si de vanzare, atentie fata de nevoile clientului;
- Capacitatea de a-i motiva pe ceilalti si de lucru in echipa;
- Integritate si orientare catre rezultate;
- Engleza - nivel avansat;
- Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
- Orice alte certificari in domeniul asigurarilor constituie un avantaj.

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic;
- Bonusuri in functie de performante.

Candidatii interesati sunt rugati sa-si trimita CV-ul, insotit de o scrisoare de intentie, la urmatoarea adresa de e-mail: Catalina.Craciun@raiffeisen.ro

Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale si ne rezervam dreptul de a contacta doar candidatii selectati pentru interviu.

Job Urgent