Coordonator echipa de vanzari

Anonim recruteaza Coordonator echipa de vanzari

anonim_yopmail.com_GPU5
Actualizat la: 2015-02-02
Valabil pana la: 2015-02-06

Compania Anonim Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Suntem unul dintre liderii pietei creditelor de consum, avand o traditie de aproape 15 ani in acest domeniu. Detinem si avantajul strategic de a face parte dintr-un grup international de firme care activeaza in domeniul financiar.
Avem o retea cu acoperire nationala, pe care dorim sa o consolidam prin cooptarea in echipa a catorva lideri si specialisti de valoare

Locatii:
- Bistrita, Suceava, Botosani, Arad, Baia Mare, Zalau, Oradea, Sibiu, Brasov, Miercurea Ciuc, Sfantu Gheorghe, Giurgiu, Timisoara, Pitesti, Braila.

Obiectivul principal este dezvoltarea, implementarea si monitorizarea strategiei de vanzari credite de consum, la nivelul echipei coordonate.

Beneficii:
- Contract de munca cu salariu fix si parte variabila din comisioane;
- Bonuri de masa;
- Telefon de serviciu;
- Masina - dupa atingerea unui anumit nivel de performanta.

Responsabilitati:
- Urmareste formarea si dezvoltarea echipei, precum si profitabilitatea centrului de vanzari coordonat in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
- Asigura dezvoltarea aptitudinilor si abilitatilor membrilor din echipa coordonata, prin livrarea de pregatire specifica si utilizeaza tehnici de motivare pentru acestia, constant pe parcursul activitatii;
- Organizeaza si evalueaza activitatea agentilor din subordine;
- Asigura coordonarea echipei in vederea vanzarii tuturor produselor de creditare din portofoliu.

Cerinte:
- Studii superioare finalizate;
- Minim 3 ani experienta:
      in domeniul vanzarilor;
      in coordonarea unei echipe;
- Operare PC (Microsoft Office);
- Minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor si in coordonarea unei echipe.

Abilitati si competente:
- Orientare catre rezultate;
- Planificare si organizare;
- Negociere si vanzare;
- Comunicare;
- Leadership.

Va rugam sa trimiteti CV-urile dumneavoastra la adresa de e-mail angajare@mxp.ro. Doar persoanele selectionate vor fi contactate pentru un interviu. Termenul limita de transmitere a CV-urilor este vineri, 6 februarie 2015.

Job Urgent