Inspector Specialitate RCA

Astra recruteaza Inspector Specialitate RCA

astra_yopmail.com_p9vf
Actualizat la: 2011-10-07
Valabil pana la: 0000-00-00

Compania Astra Nivel cariera Entry-Level
Limbi straine

Descrierea Postului:
- Ofera asistenta tehnica fortei de vanzare pentru subscrierea produsului RCA;
- Propune masuri de imbunatatire a activitatii de subscriere si a sistemului de emitere electronica si le inainteaza spre avizare sefilor ierarhici;
- Preia, analizeaza si rezolva problemele curente aparute in activitatea de subscriere;
- Efectueaza verificari si analize periodice ale portofoliului RCA existent;
- Gestioneaza conturile importante;
- Efectueaza studii de piata.

Cerinte:
- Minim 3 ani in domeniul asigurarilor din care 1 an in asigurari auto, de preferinta RCA;
- Studii superioare (de preferinta Autovehicule Rutiere);
- Cunostinte operare Microsoft Word si Excel;
- Limba engleza (nivel mediu) - constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Adaptabilitate si disponibilitate la efort;
- Capacitate de asimilare de noi cunostinte.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Asigurare de grup de viata si de sanatate;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist in compania nr. 1 din domeniul asigurarilor.

Job Urgent