Auditor Intern

PAID Romania recruteaza Auditor Intern

paid_yopmail.com_z6bw
Actualizat la: 2014-09-09
Valabil pana la: 2014-10-09

Compania PAID Romania Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati:
- Efectueaza in cadrul companiei misiuni de audit intern in conformitate cu Planul de Audit Intern;
- Identifica deficientele, evalueaza riscurile si face recomandari pentru imbunatatirea sistemelor de control intern si de risc management;
- Intocmeste rapoartele de audit intern;
- Monitorizeaza si raporteaza indeplinirea recomandarilor rezultate in urma misiunilor de audit;
- Contribuie la redactarea/ modificarea de norme si proceduri interne in cadrul societatii;
- Trebuie sa respecte reglementarile in vigoare din Ord. 18/2009.

Cerinte:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta relevanta de minim 3 ani in audit intern intr-o companie de asigurari;
- Cunoasterea legislatiei specifice asigurarilor si a metodologiei de audit intern;
- Limba engleza fluent, scris si vorbit (obligatoriu).

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa de e-mail: office@paidromania.ro.

Job Urgent