Consultant financiar

AEGON recruteaza Consultant financiar

aegon_yopmail.com_zvkh
Actualizat la: 2014-06-10
Valabil pana la: 2014-07-31

Compania AEGON Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati:
- Promoveaza produsele companiei in piata proprie;
- Invata si implementeaza cunostintele despre: modul de abordare, prezentarea de vanzare, completarea formularelor si a altor instrumente si tehnici de vanzare primite de la companie;
- Organizeaza agenda zilnica privind activitatile procesului de vanzare;
- Participa activ la cursurile de instruire organizate in agentie sau in alte locatii de catre companie;
- Respecta procedurile companiei privind fluxul documentelor si confidentialitatea datelor;
- Participa la intalnirile saptamanale organizate de catre managerul direct pentru feedback si dezvoltare personala.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Cunostinte: Excel, Word, utilizare PC;
- Experienta in vanzare minim 1 an;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Respectare termene;
- Orientare catre rezultate;
- Capacitate de relationare cu diferite tipologii de oameni;
- Responsabilitate.

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul insotit de o scrisoare de intentie la urmatoarea adresa de e-mail: recrutare@aegon.ro