Web Developer

CITY Insurance recruteaza Web Developer

cityinsurance_yopmail.com_lm9h
Actualizat la: 2014-05-23
Valabil pana la: 2014-07-31

Compania CITY Insurance Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati:
- Dezvoltarea core-system-ului societatii pe platforma online utilizand urmatoarele tehnologii: PHP, MySQL, Javascript/ jQuery, HTML, CSS, PHP Web Services. Acesta include: rapoarte generale si individuale de produs, dezvoltarea de noi produse de asigurare si mentenanta celor curente, gestionarea printarilor, gestionarea platilor si dezvoltarea si mentenanta altor module necesare desfasurarii activitatii societatii (inventar, contabilitate, contracte etc.).

Cerinte:
Cunostinte medii/ avansate:
- PHP;
- MySQL;
- JavaScript & jQuery;
- HTML;
- CSS;

Optional: cunostintele despre servicii web SOAP si XML reprezinta un avantaj.

CV-urile vor fi trimise pe adresa: office@cityinsurance.ro si se va specifica in subiectul e-mail-ului postul pentru care se aplica.