Sef Serviciu Daune Non Auto

Astra recruteaza Sef Serviciu Daune Non Auto

astra_yopmail.com_p9vf
Actualizat la: 2011-12-08
Valabil pana la: 2011-12-08

Compania Astra Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level,Peste 3 Ani Exp
Limbi straine

Responsabilitati:
- Planifica, organizeaza, coordoneaza si raspunde pentru activitatea de instrumentare a dosarelor de daune non auto;
- Coordoneaza si motiveaza personalul din subordine.

Cerinte:
- Experienta in daune bunuri de minim 3 ani;
- Experienta pe un post de coordonare de minim 1 an;
- Absolvent de facultate, preferabil profil tehnic;
- Cunostinte limba engleza nivel avansat;
- Cunostinte operare (Microsoft Office) - nivel avansat;
- Gandire strategica;
- Initiativa;
- Abilitati de negociere.

Oferta:
- Lucru in compania numarul 1 in domeniul asigurarilor;
- Pachet salarial motivant;
- Pachet de asigurari de viata si sanatate pentru angajat.

Job Urgent