Director Adjunct Agentie

GENERALI Romania recruteaza Director Adjunct Agentie

generali_yopmail.com_GT3H
Actualizat la: 2013-11-22
Valabil pana la: 2014-02-28

Compania GENERALI Romania Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

La doua secole dupa infiintare, GENERALI se poate mandri cu performante remarcabile: unul dintre cei mai puternici furnizori de servicii financiare si asigurari la nivel international si local.
GENERALI este un brand sinonim cu siguranta si calitatea, atribute acordate de milioane de clienti din intreaga lume.
Serviciile pe care le oferim acum sunt rezultatul unei lungi calatorii in timp, in decursul careia am construit impreuna imaginea si valorile pe care clientii, partenerii si angajatii le apreciaza astazi.
Noi, GENERALI, suntem una dintre cele mai importante, prestigioase si de incredere companii de asigurari din Romania, oferind clientilor si partenerilor servicii si produse de cea mai inalta calitate, fie ca vorbim de asigurari de viata sau asigurari generale.

Responsabilitati:
- Organizarea, planificarea si controlul activitatii echipei de vanzari;
- Sustinerea trainingului;
- Implementare management performant pentru dezvoltarea echipei si imbunatatirea performantelor acesteia;
- Intelegerea, promovarea, cunoasterea criteriilor de subscriere, a procedurilor companiei si a modificarilor aduse acestora;
- Intelegerea, promovarea, respectarea normelor tehnice de subscriere si a procedurilor implementate de catre companie;
- Realizarea obiectivelor, analiza rezultatelor, precum si evaluarea permanenta a echipei.

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte minime:
- Studii superioare;
- Capacitatea de organizare a activitatilor;
- Minim 3 ani de experienta in vanzari si asigurari;
- Abilitatea de a forma si conduce echipe;
- Cunostinte operare calculator.

Oferim:
- Veniuri fixe garantate + comisioane competitive + bonusuri de performanta;
- Cursuri de specialitate;
- Oportunitatea unei cariere de succes.

Anuntul este valabil pentru toate resedintele de judet din tara.
Va rugam sa specificati orasele in care doriti sa va desfasurati activitatea.
Asteptam CV-urile dvs pe adresa: -RO-campanii@generali.ro sau puteti aplica pe site-ul nostru www.generali.ro, la sectiunea "Cariere".

Job Urgent