Oportunitate de cariera

PB CLUB recruteaza Oportunitate de cariera

pbclub_yopmail.com_mdsp
Actualizat la: 2013-11-20
Valabil pana la: 2014-02-28

Compania PB CLUB Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level
Limbi straine engleza
Tip job Full time,Part time Data introducerii 2013-11-20

Cerinte:
- Studii superioare sau medii;
- Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj in alocarea nivelului initial de cariera;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office - Word, Excel, Outlook);
- Abilitati de comunicare sau vanzare;
- Abilitati de lucru in echipa si leadership;
- Orientare catre nevoile reale ale clientului;
- Orientare spre rezultate, abilitati de coordonare si atingerea obiectivelor;
- Atitudine pozitiva, dinamism, implicare, dorinta de afirmare, corectitudine, seriozitate.

Responsabilitati:
- Distribuirea produselor de asigurare (asigurari generale, asigurari de viata, sanatate, pensii);
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Formarea propriei echipe, managementul acesteia.

Oferim:
- Oportunitatea de a dezvolta o cariera cu adevarat speciala si, ulterior, a unei afaceri de succes in domeniul asigurarilor;
- Mediu profesionist in cadrul unei compani ce face parte dintr-un grup financiar international;
- Sustinere si pregatire profesionala continua;
- Instrumente unice, cu ajutorul carora puteti atrage si fideliza clientii;
- Posibilitatea de a creste exponential castigurile, pe masura implicarii si dezvoltarii in cariera.

Daca sunteti interesati, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la: contact@pbClub.ro sau office@PiraeusAsigurari.ro. Pentru alte informatii ne puteti contacta la numarul de telefon 0737.211.544 - Daniela CACIULITA.