Brokeraj

STAR Broker de Asigurare recruteaza Brokeraj

starbroker_yopmail.com_yaw4
Actualizat la: 2013-11-20
Valabil pana la: 2014-02-28

Compania STAR Broker de Asigurare Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level
Limbi straine engleza
Tip job Full time,Part time Data introducerii 2013-11-20

Compania STAR Broker de Asigurare, de 10 ani pe piata intermediarilor in asigurari, prezenta in 35 de judete prin 125 de birouri, este interesata in extinderea parteneriatelor cu noi colaboratori.
Celor interesati sa-si dezvolte propria afacere de tip franciza le garantam conditii deosebite.
De asemenea suntem interesati de directori de dezvoltare retea, cu conditia sa aveti/sau sa deschideti propria franciza.

Oferim:
- Activarea sub un brand cu o reputatie excelenta in randul partenerilor si clientilor;
- Management profesional si personal propriu dedicat fiecarui partener;
- Seriozitate si stabilitate in relatiile de colaborare;
- Suport IT, consiliere contabila si juridica necesara derularii parteneriatului.

Cerinte:
- Studii medii sau superioare;
- Spirit intreprinzator, dinamic, orientat spre performanta;
- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Responsabilitate si seriozitate;
- Experienta in vanzarea de produse de asigurare constituie un avantaj.

Responsabilitati:
- Consiliere specializata a potentialilor clienti in alegerea produselor de asigurare si lichidare daune;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Distribuirea produselor de asigurare;
- Formarea, dezvoltarea si managementul propriei echipe de vanzari.

Contact:
- Augustina IUONAS
- Telefon: 0725 923 267

CV-urile se vor trimite pe adresa: office11@starbroker.ro.

SC STAR BROKER DE ASIGURARE SRL
B-dul Vasile Milea, Nr. 78, Sibiu, Jud. Sibiu

Job Urgent