Partener Broker de Asigurare (Franciza)

GLOBASIG 2002 Broker de Asigurare-Reasigurare recruteaza Partener Broker de Asigurare (Franciza)

globasig2002_yopmail.com_rnkc
Actualizat la: 2013-11-20
Valabil pana la: 2014-02-28

Compania GLOBASIG 2002 Broker de Asigurare-Reasigurare Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level

Cerinte:
- Experienta in domeniul asigurarilor minim 2 ani;
- Portofoliu activ de clienti (persoane fizice si juridice);
- Aptitudini foarte bune de prezentare, negociere si relationare;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Orientare spre rezultate;
- Lucru in echipa si abilitati de colaborare;
- Onestitate, seriozitate, dinamism, perseverenta.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Dezvoltarea si coordonarea echipei de vanzari;
- Distribuirea si vanzarea produselor de asigurare;
- Identificarea de noi oportunitati locale.

Se ofera:
- Posibilitatea de dezvoltare a propriei afaceri in domeniu;
- Know-how specific activitatii;
- Training specializat;
- Bonusuri pe realizare obiective;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist;
- Suport logistic, legislativ si IT specific activitatii desfasurate;
- Alte beneficii personalizate.

Transmiteti CV-urile dumneavoastra la adresa de e-mail: office@globasig.ro.