Regional Manager - Regiunea Vest (judetele Arad, Caras-Severin, Hunedoara, Timis)

GrECo JLT Romania GmbH Viena recruteaza Regional Manager - Regiunea Vest (judetele Arad, Caras-Severin, Hunedoara, Timis)

greco_yopmail.com_dm4f
Actualizat la: 2013-10-04
Valabil pana la: 2013-10-11

Compania GrECo JLT Romania GmbH Viena Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Tip oferta: Job
Nivel cariera: Executive
Oras(e): TIMISOARA
Domenii oferta: Servicii Financiare, Asigurari
Pozitii disponibile: 1

Responsabilitati:
- Coordonarea si dezvoltarea portofoliului de clienti corporate;
- Proiectarea, organizarea si propunerea de solutii optime de asigurari.

Cerinte:
- Absolvent studii superioare, de preferat economice sau juridice;
- Minim 7 ani experienta in servicii financiare;
- Cunostinte de limba engleza, nivel avansat;
- Cunostinte de limba germana constituie avantaj;
- Abilitati de vanzari (recunoasterea nevoilor, satisfacerea cerintelor clientilor);
- Abilitati excelente de comunicare (vorbit si scris), coerenta in exprimare;
- Rezistenta la stres, capacitate de auto-organizare si planificare;
- Aspect fizic placut;
- Permis auto, categoria B;
- Oferta (bonusuri, beneficii);
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

In cazul in care sunteti interesati de aceasta oportunitate de cariera, va rugam sa trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie in atentia domnului Eduard SIMIONESCU, la adresa de email: e.simionescu@ro.greco.eu. Termen limita: 11.10.2013.