Audit Intern

PAID Romania recruteaza Audit Intern

paid_yopmail.com_z6bw
Actualizat la: 2013-05-16
Valabil pana la: 2013-08-31

Compania PAID Romania Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati:
- Efectueaza in cadrul companiei misiuni de audit intern in conformitate cu Planul de Audit Intern;
- Identifica deficientele, evalueaza riscurile si face recomandari pentru imbunatatirea sistemelor de control intern si de risk management;
- Intocmeste rapoartele de audit intern;
- Monitorizeaza si raporteaza indeplinirea recomandarilor rezultate in urma misiunilor de audit;
- Contribuie la redactarea/modificarea de norme si proceduri interne in cadrul societatii.

Cerinte:
- Studii superioare de specialitate;
- Experienta relevanta de minim 3 ani in audit intern intr-o companie de asigurari;
- Cunoasterea legislatiei specifice asigurarilor si a metodologiei de audit intern;
- Limba Engleza fluent, scris si vorbit (obligatoriu).

Daca sunteti interesat de aceasta oportunitate de cariera va rugam sa trimiteti cv-ul si scrisoarea de intentie la adresa de email office@paidromania.ro sau la adresa din Calea Victoriei, nr. 155, tronson 6, bl D1, et. 6, Sector 1, Bucuresti.
Toate aplicatiile vor fi tratate confidential. Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.

Job Urgent