Specialist control Intern

PAID Romania recruteaza Specialist control Intern

paid_yopmail.com_z6bw
Actualizat la: 2013-05-16
Valabil pana la: 2013-08-31

Compania PAID Romania Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Responsabilitati:
- Efectuarea misiunii de control intern conform programarii aprobate de conducere;
- Verificarea procedurilor prin efectuarea testelor de conformitate, sondaje, identificarea punctelor forte si a punctelor slabe, analiza procedurilor, controale necesare;
- Colectarea de elemente probante necesare pentru a trage concluzii si a exprima opinii asupra situatiilor economice.

Cerinte:
- Studii superioare economice;
- Cunostinte privind legislatia financiar - contabila, contabilitate financiara si de gestiune, contabilitate consolidata, control financiar;
- Experienta relevanta in domeniul asigurarilor de minim 3 ani;
- Limba Engleza fluent, scris si vorbit (obligatoriu).

Daca sunteti interesat de aceasta oportunitate de cariera va rugam sa trimiteti cv-ul si scrisoarea de intentie la adresa de email office@paidromania.ro sau la adresa din Calea Victoriei, nr. 155, tronson 6, bl D1, et. 6, Sector 1, Bucuresti.
Toate aplicatiile vor fi tratate confidential. Numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.

Job Urgent