Actuar (atestat sau debutant)

ASIROM V.I.G. S.A recruteaza Actuar (atestat sau debutant)

asirom_yopmail.com_9guy
Actualizat la: 2013-03-07
Valabil pana la: 2013-03-20

Compania ASIROM V.I.G. S.A Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level

Responsabilitati:
- Specifice activitatii de tarifare asigurari auto.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Cursuri de specialitate in domeniul actuarial;
- Minim 2 ani experienta in domeniul actuarial/ pe un post similar.

Profilul candidatului:
- Abilitati de comunicare si prezentare;
- Bune abilitati de organizare si planificare;
- Initiativa, proactivitate, capacitate de analiza;
- Adaptabilitate si eficienta;
- Cunostinte foarte bune de Microsoft Office;
- Cunostinte bune de limba engleza.

Se ofera:
- Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV si o scrisoare de intentie pe adresa resurseumane@asirom.ro pana la data de 20 martie 2013. Se vor mentiona persoane de contact pentru referinte. Toate aplicatiile vor fi tratate confidential. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu, celelalte aplicatii urmand sa intre in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Job Urgent