Specialist Subscriere Auto

GENERALI Romania recruteaza Specialist Subscriere Auto

generali_yopmail.com_GT3H
Actualizat la: 2013-01-24
Valabil pana la: 2013-02-28

Compania GENERALI Romania Nivel cariera Peste 3 Ani Exp

Descrierea postului:
- Asigura sprijin tehnic necesar pentru unitatile operative teritoriale;
- Monitorizeaza activitatea de subscriere auto aflata in competenta sa;
- Colaboreaza cu managerii de produs pentru activitati metodologice (elaborare conditii de asigurare si norme metodologice);
- Colaboreaza cu managerii de produs pentru analize tehnice de specialitate (rata daunalitatii, eficienta canale de distributie, procesare feedback tehnic primit de la unitatile operative);
- Alte activitati cu caracter ocazional solicitate de Sef Birou Regional Suport Subscriere Auto.

Cerinte:

- Pregatirea de baza: Studii superioare;
- Pregatirea de specialitate: Tehnica / Economica / Juridica / alte domenii conexe;
- Limbi straine (citit, scris, vorbit): Limba engleza-nivel mediu;
- Experienta in munca: minimum 2 ani in domeniul asigurarilor;
- Experienta pe subscriere flote auto constituie un avantaj.

Oferta:
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala;
- Program de instruire si pregatire profesionala specifica;
- Sustinerea dezvoltarii profesionale.

Orasul:
- Bucuresti.

CV-urile se vor trimite pe adresa de e-mail andra.state@generali.ro.

Job Urgent