Inspectori de asigurari (vanzari)

Groupama Asigurari recruteaza Inspectori de asigurari (vanzari)

ligia.ludusan_groupama.ro_R5MM
Actualizat la: 2013-01-14
Valabil pana la: 2013-02-28

Compania Groupama Asigurari Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level

Responsabilitati:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;

- Promovarea produselor GROUPAMA Asigurari pe piata locala a asigurarilor;
- Formarea si coordonarea unei echipe de agenti de asigurari.

Cerinte:
- Studii medii sau superioare;
- Experienta in vanzari;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Bune abilitati de negociere si vanzare;
- Deschidere pentru activitatea in echipa;
- Optimism, atitudine pozitiva;
- Orientare spre rezultate.

Beneficii:
- Bonusuri de performanta si comisioane motivante;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

CV-urile se vor transmite, insotite de o Scrisoare de intentie, in atentia Diviziei Resurse Umane, la adresa de e-mail: recrutare@groupama.ro (cu subiectul \"Aplicatie pentru postul de inspector de asigurari\").

Job Urgent