Consultant

ING Romania recruteaza Consultant

ing_yopmail.com_ahyf
Actualizat la: 2013-01-14
Valabil pana la: 2013-02-28

Compania ING Romania Nivel cariera Primii 3 Ani Exp,Mid-Level

Daca te atrage ideea de a lucra intr-o companie care pune pret pe talentul tau si care este dispusa sa investeasca in pregatirea ta profesionala, suntem convinsi ca trebuie sa ne dai un semn.

Cerinte:
- Relationezi usor si iti face placere sa cunosti oameni noi;
- Stii ca pentru a avea succes e nevoie de disciplina si perseverenta;
- Sustii cu incredere lucrurile in care crezi;
- Esti genul care merge inainte, indiferent de obstacole;
- Tii la principiile tale, indiferent cat de dificil iti e.

Responsabilitati:

- Promovezi serviciile si produsele financiare ING;
- Identifici potentiali clienti;
- Evaluezi nevoile financiare ale potentialilor clienti si gasesti cele mai bune solutii pentru ei;
- Iti informezi permanent clientii cu toate noutatile financiare care i-ar putea interesa;
- Dezvolti permanent relatia cu clientii tai.

Beneficii:
- Sistem de compensare si beneficii unic pe piata de asigurari din Romania, care recompenseaza performanta;
- Program flexibil.

CV-urile se vor trimite pe adresa de e-mail bineaivenit@ing.ro.

Job Urgent