Sef Serviciu Resurse Umane

CITY INSURANCE S.A. recruteaza Sef Serviciu Resurse Umane

florin.pascale_cityinsurance.ro_6AYA
Actualizat la: 2013-01-09
Valabil pana la: 2013-02-09

Compania CITY INSURANCE S.A. Nivel cariera Peste 3 Ani Exp
Limbi straine

S.A.-R. CITY INSURANCE S.A.

Conditii:

-          Experienta in domeniul asigurarilor intre 5-10 ani.

Responsabilitati:

- Elaborarea si punerea in aplicare a politicilor si procedurilor de resurse umane
- Actualizarea Regulamentului intern si urmarirea modului in care acesta si politicile de resurse umane sunt respectate
- Elaborarea fiselor de post si a anunturilor pentru posturile vacante, postarea anunturilor
- Analizarea cv-urilor si selectarea candidatilor calificati pentru posturile vacante
- Pregatirea rapoartelor pentru consiliul director cu privire la situatia salariatilor
- Intocmirea, inregistrarea, derularea si incetarea contractelor de munca
- Inregistrarea datelor in programul de evidenta a salariatilor Revisal si furnizarea informatiilor necesare Inspectoratului Teritorial de Munca
- Intocmirea pontajelor
- Elaborarea comenzilor si evidenta distribuirii tichetelor de masa

CV-urile pot fi transmise pe adresa de mail hr@cityinsurance.ro sau la numarul de fax
021.231.0442

Job Urgent