Consultant Vanzari

ALLIANZ TIRIAC recruteaza Consultant Vanzari

lianaortansa.niculescu_allianztiriac.ro_l6n7
Actualizat la: 2012-10-10
Valabil pana la: 2012-12-20

Compania ALLIANZ TIRIAC Nivel cariera Entry-Level

CERINTE:

-          Studii medii, studiile superioare constituie avantaj

-           Varsta   22 – 55 ani

-          Cunostinte operare calculator

-          Persuasiv si perseverent

-          Spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni

-          Bune abilitati de comunicare si negociere

-          Orientare catre rezultate

-          Experienta in vanzari constituie un avantaj

DESCRIERE POST:

-          Prospecteaza permanent  piata si promoveaza servicii financiare

-          Contacteaza potentiali clienti

-          Identifica  nevoile de asigurare ale clientilor

-          Construieste oferte pentru clienti si finalizeaza vanzarile

-          Ofera servicii post vanzare clientilor pe durata derularii contractului

-          Elaboreaza periodic rapoarte

OFERTA:

-          Salariu fix 700 RON/luna  + comisioane din vanzari (10 – 48% in functie de produs +

           bonus  trimestrial, semestrial, annual ( 5 -10% din totalul vanzarilor realizate) +

           beneficii non materiale (premii, excurisii, materiale promotionale).

-          Program de training unic ,  prin diversitate si calitatea cursurilor si atrainerilor.

-          Grila de cariera motivationala din punct de vedere financiar si social.

-          Posibilitatea  de a lucre si dezvolata o cariere de succes intr-o Companie

           Multinationala stabile sinanciar , cu experienta in domeniu de peste 122 ani.

Va rugam sa aplicati CV-ul dvs. Numai daca sunteti interesati si va prezentati la interviu.

Adresa de email :  lianaortansa.niculescu@allianztiriac.ro

 0755257787